Otomotiv Yedek Parça Sanayi Dış Ticaret Ltd. Şti

  .

  OTOMEGA B2B Bayi Yedek Parça Sistemi

  Zamandan Tasarruf Sağlar
  Aracınıza gerekli olan yedek parçayı aramak için zaman kaybetmezsiniz. İhtiyacınız olan parçanın stok ve fiyat bilgilerine sayfa üzerinden anında ulaşabilirsiniz.
  Online Ödeme Kolaylığı
  Alımını gerçekleştirdiğiniz parçaların ödemesini sistem üzerinden online olarak gerçekleştirip işlemlerinizin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlarsınız.
  Geniş Stok Hacmini Anında Görüntüler
  Oto Mega olarak bayiliğine sahip olduğumuz markaların her daim geniş stok hacmi ile müşterinin sıkıntı yaşamadan ürün teslimatını sağlamaktan mutluluk duymaktayız.
  Yüksek Kalite Yedek Parça Ürünleri
  Satışını yapmış olduğumuz ürünlerin her biri dünyaca ünlü markaların yedek parçaları olup kalite ve sağlamlık konusunda 1 sınıf ürünleri tercih ederek herzaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Otomobil Yedek Parçaları

  Türkiye'nin dört bir yanında bulunan bayi ağımız ile otomobilinizin ihtiyacı olan yedek parça aksamları'nı bizden temin edebilirsiniz.

  Otomobil Kapı Kolları, Menteşe Çeşitleri, Kaporta Çeşitleri ve Aksamları, Çamurluklar, Kaputlar, Ayna Çeşitleri, Karter Korumaları ve Davulmaz Çeşitleri Gibi,,

  Binlerce ürün arasından ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.

  OTO MEGA Geniş Stok Hacmi İle Ürünlerinizi En Hızlı Şekilde Stoktan Kargo Yada Sevkiyat Şeklinde Sizlere Ulaştırmaktan Mutluluk Duyar.